Catalunya (PSCP)En termini29 dies restants
Inspeccions especials per al sistema de gestió d'obres subterrànies de la xarxa de carreteres de la Generalitat de Catalunya en fase d'explotació.
Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica
Pressupost base (sense IVA)
99.000 €
Valor estimat del contracte: 495.000 €
Data de publicació
31/08/2026
Data límit de presentació
30/09/2026
Tipus de contracte
Serveis
Procediment
Obert
Accions ràpides
Documentació oficial
Vols rebre aquesta licitació i altres de semblants a la teva safata?
Configurar alertesLicitacions similars en termini
- España – Servicios de prospección geológica, geofísica y otros tipos de prospección científica – Inspecciones especiales sistema gestión obras subterráneasfins al 30/09/2026
- Serveis d'educació, comunicació i difusió de continguts de sensibilització ambiental en matèria de contaminació acústica i lumínicafins al 30/09/2026
- España – Aparatos para el control de la polución – Equipos para las estaciones de superemplazamiento de la XVPCAfins al 10/09/2026
- Subministrament i la instal·lació d'equips per a les estacions de superemplaçaments de la Xarxa de Vigilància i Previsió de la Contaminació Atmosfèrica de Catalunya, propietat del Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològicafins al 10/09/2026
- España – Aparatos para el control de la polución – Equipos para las estaciones de superemplazamiento de la XVPCAfins al 10/09/2026